Haber Detayı
07 Ağustos 2018 - Salı 20:41 Bu haber 1544 kez okundu
 
Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantısı sora erdi Önemli Karar!
Erdoğan başkanlığında ilk kez gerçekleştirilen Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantısı sora erdi. Toplantı sonrası, "Toplamda 13,5 milyar TL bedeli olan projeler değerlendirildi" denildi.
SİYASET Haberi
Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantısı sora erdi Önemli Karar!

Beştepe'de Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Savunma Sanayii İcra Komitesi toplantısı sora erdi. Toplantı sonrası, "Toplamda 13,5 milyar TL bedeli olan projeler değerlendirildi" denildi.

Yapılan açıklamada şöyle:

"Savunma Sanayii İcra Komitesi, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında, gündeminde yer alan konuları görüşmek üzere toplanmıştır.

" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bugün gerçekleştirilen toplantıda, sınırlarımız içinde ve ülke sınırlarımızın güvencesi için sınır ötesinde harekâtlarını başarıyla sürdüren güvenlik birimlerimizin gücüne güç katan yerli ve milli sistemlerimize yenilerini eklemeye yönelik projeler gözden geçirilerek yeni kararlar alınmıştır."

"Toplam 13,5 milyar TL bedeli olan projelerin değerlendirildiği toplantıda, savunma sanayi ve teknolojilerini geliştirme, güçlendirme, destekleme ve ihracat amaçlı muhtelif yatırım ve iyileştirme faaliyetleri ile ilgili tedbirler alınmıştır." denildi.

Kaynak: Editör: Muhammed Haşim
Yorumlar
Haber Yazılımı