Haber Detayı
30 Mayıs 2019 - Perşembe 00:44 Bu haber 2103 kez okundu
 
EKİNYOLU GRUBU FERLED VE MARSHALL BAYİLERİ VAN’DA İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
Ekinyolu grubu yönetim kurulu başkanı ve bünyesinde bulunan Marshall boya ve Ferled bayileri ile van’da iftar yemeğinde buluştu.
EKONOMİ Haberi
EKİNYOLU GRUBU FERLED VE MARSHALL BAYİLERİ VAN’DA İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Ekinyolu grubu yönetim kurulu başkanı ve bünyesinde bulunan Marshall boyanın bölge distribütörü, FERLED aydınlatma ürünleri fabrika sahibi olan Mesut Özalp ve FERLED bölge distribütörü metin Elasan Van’daki FERLED ve Marshall bayileri, bölge müdürleri, bölge pazarlama sorumluları, ana bayiler ve alt bayiler ile Yaklaşık 200 kişiye verilen iftar yemeğinde bir araya geldi.


‘’YATIRIMLARIMIZIN BÜYÜK BİR KISMINI BU BÖLGEYE YAPTIK’’


Ekinyolu Grubu Yönetim kurulu başkanı Mesut Özalp; ‘‘Bizleri bu mübarek ayda bir araya getiren Allaha hamd olsun. Bu güzel şehrimiz van’da yan yana olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Ekinyolu şirketi bir aile şirketi olup yatırımlarının büyük bir kısmını bu bölgede yapmıştır. Şirketimiz 2000 yılında kurulmuş olup farklı iş alanlarında her geçen gün büyümektedir, bugün şirketimiz bünyesinde çalışan 80 iş arkadaşıyla merkez ofis Siirt olmak üzere İstabul,Gaziantep,Batman ve Van şubeleri ile faaliyet göstermektedir. Marshall boya Doğu Anadolu bölge distribütörlüğü, Elektirik ve aydınlatma, çevre danışmanlığı hizmetleri, ithalat ve ihracat konularında faaliyet göstermektedir. Marshall grubu olarak siz değerli bayilerimizi, dostlarımızı, müşterilerimizi burada bir arada görmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunarım’’ dedi.


‘’EN İYİSİYİZ, DAHA İYİSİ OLANA KADAR ÇALIŞACAĞIZ’’


FERLED bölge distribütörü metin Elasan ise konuşmasında ‘’ Ramazan berekettir, rahmettir, sevgidir, paylaşmaktır, sizlerle çalışmaktan sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. İftar yemeğimize teşrif eden tüm bayilerimize, dostlarımıza, müşterilerimize tek tek şükranlarımı sunuyorum. FERLED yaklaşık on yıldır aydınlatma piyasasında olup kalitesini sürekli Üst çıtada tutma başarısını  göstermiştir. Sürekli yenilenebilir bir sektör olduğu için günümüz şartlarına uygun ürünlerin geliştirilmesi için ayrı bir ar-ge ekibimizin olduğunu burada belirtmek istiyorum. Kalitesi ile daima ön planda, herkes tarafından Tercih edilen ilk ürün sıralamasına girmenin gururunu yaşıyoruz. FERLED en iyisi, daha iyisi olana kadar çalışmaya devam edeceğimizi burada belirterek hepinize katılımlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim’’ ifadelerinde bulundu.

Yapılan ikram ve ilahi dinletisinden sonra program son buldu.

ANADOLUWEBTV HABER MERKEZİ

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı